Co piszą w prasie o Krakowie

Pośród wielu stolic województw w Polsce, Kraków wybija się nie tylko w obszarze kultury i rozrywki, ale też na licznych innych polach. Zaczyna być regionem otwartym do mieszkania. Przekształcenia, które dotknęły miasto w niedawnych latach sprawiają, że miasto rzeczywiście idzie do przodu.
Pomocne transformacje w Grodzie Kraka.
Co niezłego stworzono w trakcie niedawnego czasu? Ilość udogodnień i nowości inwestycyjnych jest duża. Bardzo wsparły rząd w tym aspekcie środki Unii Europejskiej, z których Kraków niemało czerpie. Dynamiczne akcje w temacie pozyskiwania dofinansowania sprawiły, że małopolska wzbogaciła się o świeże drogi, ekologiczne pojazdy w taborze trasportu miejskiego, oraz nowe obiekty konferencyjno – sportowe.
Niemałe innowacje nie są widoczne dla statystycznego mieszkańca. Nie oznacza to jednak, że nie istnieją. Zwykle pomijamy informacje, które nie są ściśle z nami związane. Statystycznemu mieszkańcowi Krakowa wydaje się, że w mieście za mało się robi. Podczas gdy Kraków rozrasta się z każdym miesiącem. Innowacje w obszarze gospodarki odpadami, budowie oraz modernizacji sieci wodociągowej, budowa filtrów akustycznych to jedynie niektóre zmiany, które pozwalają mieszkańcom bezpieczniej i bardziej komfortowo żyć. Miasto zmienia się też pod kątem opcji kulturalnych. Moc Krakowa rośnie dzięki takim obiektom jak: Kraków Arena lub stadion Cracovia. Te nowości zachęcają turystów do przyjazdu.
Zapoczątkowane dzięki radnym plany nie dotyczą jedynie samego centrum miasta, ale również są związane z całym regionem. Dlatego zamiast użalać się lecz zobaczyć zmiany w jakie obrósł Kraków.
Następne miesiące – jeśli będzie możliwość utrzymania tempa rozwoju – pozwolą miastu zostać zachwycającą stolicą małopolski.
rozwój Kraków